четвер, 5 грудня 2013 р.Засідання комісії у складі Чепурної Наталії Миколаївни, ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників; Мойсеєвої Світлани Григорівни, завідувача лабораторії природничо-математичних дисциплін, директора Центру євроінтеграції та економічної освіти; Боголія Віталія Миколайовича, завідувача Центром практичної психології та соціальної роботи, відбулося 3 грудня, де розглядалися логотипи, представлені 3 ШКП (Золотоніський, Городищенський «Ерудит» та Черкаський професійний ліцей). Достойними були 2 логотипи, представлені  Городищенським ШКП (Керівник - Жуган Надія Григорівна) та Черкаським професійним ліцеєм (Керівник - Піхуля Сергій Олексійович). Але автор логотипу Городищенського економічного ліцею, Баранова Олена, зробила кваліфіковане обгунтування своєму логотипу і саме тому, члени комісії обрали їх переможцями даного конкурсу. Надіємося на те, що й інші ШКП будуть активними в наступних конкурсах та впевнено будуть крокувати до перемоги в головному конкурсі на кращий блог клубу.  

Логотип Ліцейного клубу підприємництва «Ерудит» Городищенського економічного ліцею

Логотип має вигляд написаного з великої літери слова «Erudite» (Ерудит), що виглядає як п’єдестал для фігур хлопчика і дівчинки, які тримаються за руки і підносять їх догори.
Елементами літери «Е» є слова Adventurousness (підприємливість), Activity (активність), Success (успіх).
Зображення нескладне для запам’ятовування і відтворення кожним.
Зміст логотипу: шлях до особистого успіху та суспільного блага лежить через підприємливість і активність молоді. Долаємо разом кордони гендерних упереджень, особистих обмежень та зовнішніх несприятливих умов. А навчання в економічному ліцеї та заняття в ШАП дає нам можливість опанувати якостями лідера, аналітика, менеджера. Це саме ті якості , які допоможуть в нашому житті та житті громади.
Загалом логотип Ліцейного клубу підприємництва зображений у яскравих і приємних тонах, має глибокий зміст та символізм. Вибір кольорів пояснюється яскравістю нашого ліцейного життя, інноваційними методами нашої діяльності та світлом нашого інтелекту.

Автор логотипу:
Баранова Олена Сергіївна,
учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею;
адреса вул. 1 Травня, буд. 17, кв. 8, м. Городище, Черкаська обл., індекс 19500;
моб. тел. 0939308859,
e-mail l_1997_l@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар