Цікаві історії та факти


Німецькі вченні порівнювали поведінки тварин з поведінкою людини і виявили, які здібності тварин можемо перенести до якостей сучасних підприємців. І от що у них вийшло. 
Павіан. Їх лідери керуючи зграєю (колективом) завжди турбуються про молодих. 70% відсотків всіх спроб налагодити дружні зв'язки пропонують по віку та рангу.Півень. Подібно до нього (шеф) садовить усіх на "жердинні" в порядку зручному для нього.


Журавель. Коли журавлиний ключ летить на південь, найважливішим принципом є економія часу та сил. Чим приклад для інших колективів!


Метелик. Існує на світі з часів динозаврів, але на відміну від них не вимер. Секрет - в рідкісній здатності пристосоватися до навколишнього середовища.


Дика качка. Приклад успіху колективних зусиль. Груповий політ дозволяє зекономити більше 20 % енергії за рахунок вибору  найбільш зручних позицій для сильних та слабких членів.

Дельфін. Прообраз ідеального керівника, оскільки його стратегія - завжди пошук 
оптимального рішення. Плюс до того- надзвичана цілеспрямованість та  наполегливість.

Теля. Допомагає здійснювати непервний обіг речовин не вступаючи в конкурентні відносини один з одним. Зразок екологічної дисципліни.


Вовк. Зграє вовків - чудовий приклад ієрархічної структури. На чолі два  боса -самець та самка. В хзвилини найбільшої небезпеки. Вони визначають стратегію дій вводять свіжі сили, турбуються про слабких, справедливо ділять здобич (прибуток).


Можливо, не кожному підприємцю сподобаються такі порівняння. справа не в тім, а в тому, що час від часу корисно корисно буває подивитися в дзеркало природи. Бо її закони на відміну від людських, функціонують мудро...

3 коментарі:

 1. Супер!!! Дуже креативно і головне - в тему. Спасибі! Читала з насолодою!!! Успіхів, мої дорогі колеги_- Віталій і Світлана! З повагою, Світлана, з найчарівнішого міста Дніпропетровськ.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякуємо за чудові ідеї, обов'язково будемо рекомендувати ваш блог для перегляду нашим житомирським учасникам!
  З повагою колеги з Полісся!

  ВідповістиВидалити
 3. Вік живи та стільки ж й вчися. Чудова информація для уроків. Дякую щиро! м.Кривий Ріг, ШКП "БІЗНЕС-ІНКУБАТОР"

  ВідповістиВидалити